Struktura firmy

Potrzebujesz skontaktować się z konkretnym działem naszej firmy?

Poniżej znajdziesz bezpośrednie kontakty do osób,
które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. 

Zapraszamy do kontaktu.

DZIAŁ IMPORTU

Adam Waszin
T: +48 605 101 490
E: adam.waszin@renex.com.pl

Karolina Kawczyńska
T: +48 885 111 060
E: karolina.kawczynska@renex.com.pl

Karolina Skalska
T: +48 693 863 198
E: karolina.skalska@renex.com.pl

Patryk Finc
T: +48 885 101 050
E: patryk.finc@renex.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Piotr Lewandowski
T: +48 605 370 102
E: piotr.lewandowski@renex.com.pl

Marcin Ziętara
T: +48 601 319 635
E: marcin.zietara@renex.com.pl

Marek Mosakowski
T: +48 726 111 150
E: marek.mosakowski@renex.com.pl

DZIAŁ R&D

Zbigniew Proch
T: +48 603 505 950
E: zbigniew.proch@renex.com.pl

Wiktor Kraszewski
E: wiktor.kraszewski@renex.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Paweł Snopkowski
T: +48 725 333 362
E: pawel.snopkowski@renex.com.pl

Paweł Błaszak
T: +48 725 333 364
E: pawel.blaszak@renex.com.pl

Andrzej Przybyszewski
T: +48 603 502 610
M: andrzej.przybyszewski@renex.com.pl

Piotr Chyliński
T: +48 726 111 136
M: piotr.chylinski@renex.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Monika Konwerska
T: +48 603 277 202
E: monika.konwerska@renex.com.pl

Małgorzata Golis
T: +48 693 863 196
E: malgorzata.golis@renex.com.pl

Patrycja Prus
T: +48 885 111 170
E: patrycja.prus@renex.com.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Paweł Wiśniewski
T: +48 783 111 180
E: pawel.wisniewski@renex.com.pl

Szymon Kącki
T: +48 605 614 630
E: szymon.kacki@renex.com.pl

Paula Piotrowska
T: +48 516 405 271
E: paula.piotrowska@renex.com.pl

Renata Mańkowski
T: +48 601 691 379
E: renata@renex.com.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Joanna Mikołajczyk
T: +48 601 432 545
E: joanna.mikolajczyk@renex.com.pl

Maciej Łupiński
T: +48 725 333 025
E: maciej.lupinski@renex.com.pl

Edyta Wiśniewska
T: +48 605 580 272
E: edyta.wisniewska@renex.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI

Mirosław Frelikowski
T: +48 605 614 524
M: miroslaw.frelikowski@renex.com.pl

Andrzej Lewandowski
E: andrzej.lewandowski@renex.com.pl

Paweł Pawlak
E: pawel.pawlak@renex.com.pl

DZIAŁ SERWISU MASZYN

Paweł Malinowski 
T: + 48 885 111 040
E: pawel.malinowski@renex.com.pl

Michał Kajrys
T: + 48 725 333 350
E: michal.kajrys@renex.com.pl 

Tomasz Landyszkowski
T: + 48 603 550 310
E: tomasz.landyszkowski@renexline.com

Struktura firmy

Potrzebujesz skontaktować się z konkretnym działem naszej firmy?

Poniżej znajdziesz bezpośrednie kontakty do osób, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu.

DZIAŁ IMPORTU

Adam Waszin
T: +48 605 101 490
E: adam.waszin@renex.com.pl

Karolina Kawczyńska
T: +48 885 111 060
E: karolina.kawczynska@renex.com.pl

Karolina Skalska
T: +48 693 863 198
E: karolina.skalska@renex.com.pl

Patryk Finc
T: +48 885 101 050
E: patryk.finc@renex.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Piotr Lewandowski
T: +48 605 370 102
E: piotr.lewandowski@renex.com.pl

Marcin Ziętara
T: +48 601 319 635
E: marcin.zietara@renex.com.pl

Marek Mosakowski
T: +48 726 111 150
E: marek.mosakowski@renex.com.pl

DZIAŁ R&D

Zbigniew Proch
T: +48 603 505 950
E: zbigniew.proch@renex.com.pl

Wiktor Kraszewski
E: wiktor.kraszewski@renex.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Paweł Snopkowski
T: +48 725 333 362
E: pawel.snopkowski@renex.com.pl

Paweł Błaszak
T: +48 725 333 364
E: pawel.blaszak@renex.com.pl

Andrzej Przybyszewski
T: +48 603 502 610
M: andrzej.przybyszewski@renex.com.pl

Piotr Chyliński
T: +48 726 111 136
M: piotr.chylinski@renex.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Monika Konwerska
T: +48 603 277 202
E: monika.konwerska@renex.com.pl

Małgorzata Golis
T: +48 693 863 196
E: malgorzata.golis@renex.com.pl

Patrycja Prus
T: +48 885 111 170
E: patrycja.prus@renex.com.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Andrzej Karwowski
T: +48 600 815 293
E: andrzej.karwowski@renex.com.pl

Paweł Wiśniewski
T: +48 783 111 180
E: pawel.wisniewski@renex.com.pl

Szymon Kącki
T: +48 605 614 630
E: szymon.kacki@renex.com.pl

Paula Piotrowska
T: +48 516 405 271
E: paula.piotrowska@renex.com.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Joanna Mikołajczyk
T: +48 601 432 545
E: joanna.mikolajczyk@renex.com.pl

Maciej Łupiński
T: +48 725 333 025
E: maciej.lupinski@renex.com.pl

Edyta Wiśniewska
T: +48 605 580 272
E: edyta.wisniewska@renex.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI

Mirosław Frelikowski
T: +48 605 614 524
M: miroslaw.frelikowski@renex.com.pl

Andrzej Lewandowski
E: andrzej.lewandowski@renex.com.pl

Paweł Pawlak
E: pawel.pawlak@renex.com.pl

DZIAŁ SERWISU MASZYN

Paweł Malinowski 
T: + 48 885 111 040
E: pawel.malinowski@renex.com.pl

Michał Kajrys
T: + 48 725 333 350
E: michal.kajrys@renex.com.pl 

Tomasz Landyszkowski
T: + 48 603 550 310
E: tomasz.landyszkowski@renexline.com

SIEDZIBA

Al. Kazimierza Wielkiego 6E
87-800 Włocławek, Poland

T: 54 231 10 05
T: 54 411 25 55

F: +48 54 411 25 56
E: office@renex.com.pl

STRUKTURA
FIRMY

Doradcy
techniczni

ODDZIAŁY ZAGRANICZNE

SERBIA | INTER ELECTRONICS

Kneza Mihajla Obrenovića 25
26000 Pančevo, SERBIA

T: +381 13 23 17 880
E: office@renex.rs

NIEMCY

Lise-Meitner-Str. 6
40878 Ratingen, GERMANY 

T: +49 0163 250 3519

CHORWACJA | SELEN 

Ulica grada Vukovara 271
10000 Zagreb, CROATIA 

T: +385 99 44 89 777
E: office@selen.hr

RUMUNIA

Strada Văliug, nr. 32, Sector 1
13986 București, ROMANIA 

T: +40 799 774 330
E: office@renex.ro

KONTAKT

SIEDZIBA

Al. Kazimierza Wielkiego 6E
87-800 Włocławek, Poland

T: 54 231 10 05
T: 54 411 25 55

F: +48 54 411 25 56
E: office@renex.com.pl

STRUKTURA
FIRMY

DORADCY
TECHNICZNI

ODDZIAŁY ZAGRANICZNE

SERBIA | INTERELECTRONICS

Kneza Mihajla Obrenovića 25
26000 Pančevo, SERBIA

T: +381 13 23 17 880
E: office@renex.rs

NIEMCY

Lise-Meitner-Str. 6
40878 Ratingen, GERMANY 

T: +49 0163 250 3519

CHORWACJA | SELEN

Ulica grada Vukovara 271
10000 Zagreb, CROATIA 

T: +385 99 44 89 777
E: office@selen.hr

RUMUNIA

Strada Văliug, nr. 32, Sector 1
13986 București, ROMANIA 

T: +40 799 774 330
E: office@renex.ro