Grupa RENEX poinformowała, że 15 września 2020 rozpoczyna się rejestracja zawodników PIĄTEJ EDYCJI MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2020. Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

Jak zapowiadają organizatorzy zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach: Młodzieżowego Mistrz Polski w Lutowaniu (zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół) oraz Mistrza Polski w Lutowaniu (zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego).


Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w Lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu. 
W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.


MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.

Jak zapowiadają organizatorzy – dzięki nawiązaniu tej współpracy – dla uczestników – zarówno zawodników jak i widzów – oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu – w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.