Jak poinformowała Grupa RENEX – organizator wydarzenia – tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbędą się w dniach 8-10 czerwca 2021 – w ramach Targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie.

Kliknij po więcej szczegółów

Cieszy nas kontynuacja współpracy z PTAK Warsaw Expo – organizatorem Targów Warsaw Industry Week. Jesteśmy przekonani, że to połączenie sił sprawi, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu dostarczy jeszcze większej ilości pozytywnych emocji w duchu sportowej rywalizacji. Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału – zarówno zawodników jak i kibiców. Jesteśmy przekonani, że sytuacja w czerwcu pozwoli nam na zorganizowanie wydarzenia w sposób bezpieczny, a zarazem spełniający oczekiwania wszystkich uczestników. – komentowali i zapraszali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – współwłaściciele RENEX Group.


MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.


Organizatorem wydarzenia od pięciu lat, jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W ramach utworzonego CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX Grupa specjalizuje się w dostarczaniu pełnego – kompleksowego zakresu produktów i usług dla firm produkujących i naprawiających pakiety elektroniczne.

Tegoroczna edycja Mistrzostw zostanie zorganizowana we współpracy z Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijającymi się targami przemysłowymi w Polsce, co jak podkreślają organizatorzy dostarczy uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.


Uczestnicy, zgodnie z regulaminem Mistrzostw, rywalizują w dwóch kategoriach. Pierwszą jest Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu, gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci szkół technicznych. Natomiast druga kategoria – Mistrz Polski w Lutowaniu – przeznaczona jest głównie dla przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego. 
Na zwycięzców, jak co roku, czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX – będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski – zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych Mistrzostwach Europy i Świata.


O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie wydarzenia – www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/ jak również na stronie targów Warsaw Industry Week: www.industryweek.pl.