Zakończyły się Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce U18.
Grupa RENEX, będąca sponsorem głównym, podsumowała wydarzenie.

W dniach 28-30 lipca 2021 we Włocławku odbyły się 53. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce U18. W zawodach zmierzyła się rekordowa liczba 1010 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z całej Polski.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią sukcesu jakimi były zakończone właśnie mistrzostwa. Młodzi sportowcy, którzy odwiedzili Włocławek stanowią przyszłość polskiej lekkiej atletyki. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ich gościć w naszym Centrum Konferencyjno-Hotelowym PORTOFINO. Składamy ogromne gratulacje wszystkim uczestnikom. Miło było widzieć jak wiele osobistych rekordów padło w toku zawodów. Wierzymy, że pokonywanie własnych słabości i wytrwałe dążenie do celu jest już sukcesem. – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Na przestrzeni 3 dni mistrzostw rozegrano 42 konkurencje. Padł jeden rekord Polski – Zuzanna Maślana pchnęła kulą na odległość 17,50m. Klasyfikację medalową klubów wygrał AZS Łódź przed AML Słupsk i AZS KU Politechniki Opolskiej Opole. Klasyfikację województw wygrało Mazowieckie przed Łódzkim i Opolskim.

REECO, to marka własna Grupy RENEX, produkująca Antystatyczne Meble Przemysłowe, Odzież ESD i Wyposażenie dla Elektroników. Produkty specjalistyczne REECO są dziś dostępne na niemalże wszystkich kontynentach, w ponad 40 krajach. Wchodząca w zakres marki Seria Robotów REECO została w 2020 roku odznaczona Godłem TERAZ POLSKA.

Centrum Konferencyjno-Hotelowe PORTOFINO jest częścią Grupy RENEX i stanowi zaplecze hotelowe dla uczestników szkoleń i wydarzeń organizowanych w ramach działalności CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX. W ośrodku działa w pełni wyposażona infrastruktura konferencyjna, hotel oraz restauracja kuchni śródziemnomorskiej.