Grupa RENEX wzięła udział w pierwszych targach TEK Day. Wydarzenie odbyło się w dniu 31 marca 2022 we Wrocławiu.

TEK Day jest wydarzeniem dedykowanym branży projektowania i produkcji elektroniki. W tegorocznej – pierwszej edycji wzięło udział 70 wystawców. Grupa RENEX zaprezentowała na wydarzeniu flagowy model swojej marki – Stół Antystatyczny REECO Premium Electric oraz możliwości udostępnionego w niedawnym czasie konfiguratora mebli REECO. Dzięki tym elementom odwiedzający stoisko mogli zapoznać się z założeniami i zaletami całej serii mebli REECO, które poprzez swoją modułowość pozwalają na tworzenie ergonomicznych, indywidualnie dopasowanych a co za tym idzie wydajnych stanowisk jak i przestrzeni pracy.

„Cieszyliśmy się widząc duże zainteresowanie naszym stoiskiem i zaprezentowanymi przez nas rozwiązaniami. Naszym przedstawicielom szczególnie miło było rozmawiać z powracającymi, zadowolonymi wieloletnimi użytkownikami naszych mebli i słyszeć słowa uznania co do jakości naszych produktów. Taka ocena jest dla nas największą nagrodą. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska..” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Zaprezentowany na targach konfigurator mebli przemysłowych REECO pozwala na wirtualne a przy tym proste tworzenie za pośrednictwem strony www.reeco.info indywidualnych stanowisk pracy – precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Meble Antystatyczne REECO – to linia specjalistycznych mebli przemysłowych. Linia została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Meble mają stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się elektronikę redukując ryzyko uszkodzeń w wyniku wyładowań elektrostatycznych.

Meble przemysłowe REECO mają strukturę modułową dzięki czemu mogą być dowolnie przystosowywane do wymogów danego środowiska pracy. Jednym z flagowych elementów tej serii produktów jest Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie. Pozwala to na tworzenie przestrzeni ergonomicznych redukujących ryzyko schorzeń zawodowych i cechujących się dużą wydajnością procesu. Modułowość połączona z utrzymywaną spójną na przestrzeni lat jakością i dostępnością oferty pozwala użytkownikom na dalsze rozbudowywanie i modyfikowanie swoich przestrzeni pracy wraz z ich zmieniającymi się potrzebami.