W Centrum Technologicznym RENEX odbyło się Zgrupowanie Kadry Polski w Lutowaniu. W wydarzeniu uczestniczyli czołowi specjaliści i zawodnicy przygotowujący się do reprezentowania Polski na nadchodzących wydarzeniach.

DWA KIERUNKI: PRODUCTRONICA ORAZ WARSAW INDUSTRY WEEK

Jak podkreślają organizatorzy i sponsorzy – RENEX Group – przygotowania były szczególnie wymagające, gdyż w najbliższym czasie Kadra zmierzy się z dwoma wyzwaniami: Mistrzostwami Europy i Świata w ramach Targów Productronica oraz Pojedynkiem Człowiek vs. Robot na Targach Warsaw Industry Week.


Wydarzenia będą odbywać się w tych samych dniach (13-15 listopada), więc trenerzy – Marcin Sudomir (Master IPC Trainer) i Paweł Snopkowski (Certified IPC Tainer) – zaplanowali treningi tak by każdy z zawodników otrzymał najlepsze możliwe wsparcie przed wyzwaniem, które go czeka.


Mistrzowie Polski w Lutowaniu z tego i ubiegłego roku – Jakub Goławski oraz Michał Czerwiec – będą rywalizować z reprezentantami najlepszych światowych drużyn o tytuł Mistrza Europy i Mistrza Świata na Targach Productronica w Monachium. Przed Jakubem Goławskim stanie również dodatkowe wyzwanie – w dniu 13 listopada zmierzy się on bowiem, w ramach wydarzenia specjalnego, z robotem lutowniczym REECO.


Uczestnicy Warsaw Industry Week również będą mieli okazję kibicować światowej klasy specjalistom w lutowaniu. Pierwszego dnia z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 – Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 – Bożena Wachna, natomiast trzeciego Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Zgrupowanie kadry w lutowaniu

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kibicowania naszym reprezentantom:


WARSAW INDUSTRY WEEK
 
Nadarzyn, stoisko RENEX (E 210)
13-15 listopada 2019


PRODUCTRONICA
Monachium, stoisko IPC (EW-1)
13-14 listopada 2019

You have Successfully Subscribed!