Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z Gerflor Group – światowym producentem podłóg specjalistycznych.

Gerflor Group jest światowym producentem podłóg specjalistycznych. Produkty tej marki znajdujących zastosowanie w takich dziedzinach jak służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy też nowoczesne technologie. W ofercie znajdują się m.in. produkty dedykowane strefom EPA oraz Cleanroom.

Współpraca jaką nawiązujemy pozwoli nam na dostarczanie jeszcze szerszej oferty kompleksowo realizującej potrzeby naszych klientów. Cieszy nas kolejna już umowa o współpracy ze światowej rangi partnerem. Jest to dla nas widocznym znakiem tego jak rozwija się nasza Grupa i polska branża elektroniczna. Wysokiej jakości produkty Gerflor Group znajdą zastosowanie w nowotworzonych i modernizowanych strefach EPA oraz przestrzeniach czystych typu cleanroom. – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

Podłogi dedykowane strefom EPA – często określane również jako podłogi antystatyczne, podłogi ESD, czy też wykładziny ESD to gotowe powierzchnie wykonane z tworzyw pozwalających na zachowanie odpowiedniej rezystancji pomimo ich eksploatacji na przestrzeni czasu. Odprowadzają ładunki elektryczne stanowiąc element systemu zapobiegającego powstawaniu niebezpiecznych wyładowań elektromagnetycznych.

Podłogi dedykowane strefom cleanroom zostały wytworzone z materiałów odpornych na duże natężenie ruchu i nieemitujących pyłów. Dzięki doskonałej odporności chemicznej pozwalają na zabezpieczenie powierzchni m.in. w laboratoriach operujących w pomieszczeniach czystych.

Oferta podłóg Gerflor obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo są one dostępne w kilku systemach mocowania – w tym klejonych do podłoża i rozkładanych jak puzzle.

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym. Grupa specjalizuje się m.in. w dostarczaniu szerokiego zakresu wyposażenia dla stref EPA oraz cleanroom – w tym własnej produkcji mebli oraz odzieży marki REECO. Ponadto Grupa świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.