Grupa RENEX wprowadza do oferty dwa nowe typy wykładzin specjalistycznych do pomieszczeń czystych i stref EPA: MIPOLAM Biocontrol EL5 i Biocontrol ESD+.

Nowością w ofercie są dwa modele wykładzin marki Gerflor: Mipolam Biocontrol EL5 i Mipolam Biocontrol ESD+. Nowe produkty zostały opracowane z myślą o tworzeniu podłóg w strefach czystych typu cleanroom, gdzie tworzą nieporowatą, antypoślizgową, odporną na ścieranie i łatwą do czyszczenia powierzchnię. Zastosowany homogeniczny winylowy materiał oraz powłoka typu Evercare charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i działanie środków chemicznych. Dzięki temu ułożone z nich podłogi mogą być stosowane w pomieszczeniach czystych do klasy do klasy ISO – 4 i GMP – A włącznie i utrzymują wymagane właściwości nawet w warunkach wysokiego natężenia ruchu.

Jednocześnie wykładziny esd mają właściwości prądoprzewodzące, co pozwala na stosowanie ich w przestrzeniach, gdzie występuje konieczność minimalizacji ryzyka związanego z wyładowaniami elektrostatycznymi – jak np. w strefach EPA. W szczególności dotyczy to modelu Mipolam Biocontrol ESD+ charakteryzującego się wyjątkowo niskimi wartościami ładunków generowanych w wyniku tarcia z obuwiem – nieprzekraczającego 10V. Dzięki temu ułożone z nich podłogi mogą być stosowane w pomieszczeniach czystych do klasy do klasy ISO – 4 i GMP – A włącznie i utrzymują wymagane właściwości nawet w warunkach wysokiego natężenia ruchu. Antystatyczne wykładziny mają grubość 2mm i są dostępne są w rolkach o szerokości 2m i maksymalnej długości 20m. 

GF-BIOCONTROL-EL5

Dwa nowe produkty zostały wprowadzone do oferty jako kontynuacja nawiązanej w październiku ubiegłego roku współpracy dystrybucyjnej pomiędzy grupami RENEX i GERFLOR. Gerflor Group jest światowym producentem podłóg specjalistycznych. Produkty tej marki znajdują zastosowanie w takich dziedzinach jak służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy też nowoczesne technologie. Oferta obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo – zależnie od modelu – są one dostępne w kilku systemach mocowania – w tym klejonych do podłoża i rozkładanych jak puzzle. 

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym. Grupa specjalizuje się m.in. w dostarczaniu szerokiego zakresu wyposażenia dla stref EPA oraz cleanroom – w tym własnej produkcji mebli oraz odzieży marki REECO. Ponadto Grupa świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

office@renex.pl

ODBIERZ RABAT -10%