RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której PIĄTA EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – Renex Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.


Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.


Jak zapowiadają organizatorzy – dzięki nawiązaniu tej współpracy – dla uczestników – zarówno zawodników jak i widzów – oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu – w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.


Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

– Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;

– Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców Mistrzostw czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne.

 

Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX (będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski) zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata. W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.


Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.


O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informować na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/