Grupa RENEX poinformowała, że opracowana przez nią i produkowana seria Mebli Antystatycznych REECO została nominowana do Godła TERAZ POLSKA.

W tegorocznej – 31. edycji Konkursu, najwyższą ocenę ekspertów, a tym samym nominację do Godła TERAZ POLSKA otrzymało 49 zgłoszeń.


Przyznana naszym Meblom Antystatycznym REECO nominacja do Godła TERAZ POLSKA jest dla nas znaczącym wyróżnieniem. Jest to niezależne potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów. Szczególne podziękowania i słowa uznania należą się specjalistom wielu dziedzin tworzącym Grupę RENEX, którzy przyczynili się do sukcesu Mebli REECO na rynkach polskim i zagranicznych.
– komentowali Właściciele RENEX Group – Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić.

Linia mebli antystatycznych REECO to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi.

Wykorzystanie materiałów o właściwościach antybakteryjnych sprawia, że meble REECO mogą być również stosowane w branży laboratoryjnej, spożywczej czy medycznej.

Flagowym produktem linii jest Stół Antystatyczny REECO Premium, który został zaprojektowany z myślą o stworzeniu nowoczesnego i uniwersalnego stanowiska pracy. Jest to konstrukcja modułowa, daleko wykraczająca ponad konwencjonalną definicję słowa stół. Składają się na nią podstawa, blat oraz elementy podblatowe i nadblatowe. Moduły zostały zaprojektowane tak by umożliwiały dopasowane ich do konkretnego zadania. Pozwala to na ergonomiczne rozmieszczanie narzędzi, urządzeń i komponentów w polu roboczym użytkownika. Wszystkie zastosowane pojemniki uchwyty i panele mają charakter uniwersalny.

Stół, zależnie od zastosowania, może zostać wyposażony w konstrukcję podblatową umożliwiającą płynne, elektryczne regulowanie wysokości powierzchni roboczej – w zakresie od 670 – 1120mm. Meble przemysłowe REECO cieszą się rosnącym zainteresowaniem specjalistów branży elektronicznej na świecie. Będąc uznanym produktem wysokiej jakości promują szeroko rozumianą polską markę. Pokazują, że produkty z Polski, atrakcyjne cenowo i jakościowo mogą konkurować zarówno z produktami zachodnimi jak i dalekowschodnimi. Grupa RENEX – polski producent marki REECO rozszerza wciąż sieć dystrybucji produktów – w 2020 obejmując m.in. rynki Japonii, Holandii, Belgii, Irlandii i Szwajcarii. Wskaźniki podsumowujące sprzedaż mebli antystatycznych REECO w 2020 roku pokazują znaczący wzrost eksportu pomimo światowej recesji.