Grupa RENEX z radością informuje o wprowadzeniu do swojej oferty butów roboczych marki ATLAS®, jednego z czołowych producentów obuwia ochronnego w Europie.

ATLAS to międzynarodowa firma działająca w 5 krajach na świecie. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu swojego zespołu, ATLAS wytwarza rocznie 2,6 miliona par obuwia ochronnego, które są następnie dostarczane do klientów na terenie całej Europy. Od 1910 roku ATLAS zdobywa uznanie na rynku dzięki swojemu wysokiemu standardowi jakości oraz zaangażowaniu w innowacyjność. Każda para butów ochronnych ATLAS jest produkowana z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem starannie wybranych materiałów, co przekłada się na niezawodność i precyzyjne wykonanie. Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak druk 3D, robotyka ATLAS oferuje klientom produkty najwyższej jakości. 

Buty robocze ATLAS to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy. Zapewniają one ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi oraz stanowią solidne wsparcie dla stopy. 

W ofercie Grupy RENEX klienci mogą liczyć na szeroką gamę modeli obuwia ATLAS, które zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników. Jednym z istotnych aspektów jest możliwość doboru tęgości obuwia, co pozwala na idealne dopasowanie obuwia do stopy klienta, gwarantując komfort i wsparcie podczas długotrwałego noszenia. Wysoka jakość wykonania gwarantuje wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik tj. 3D systemu amortyzacji, oddychającej wyściółki Aktiv X oraz koncepcji Clima Stream, która zwiększa przepuszczalność powietrza. 

W ofercie znajdują się także modele ESD z metalowym podnoskiem i nowoczesną technologią podeszwy MPU, przystosowane również dla osób noszących wkładki ortopedyczne. Wkładka z amortyzacją pięty jest wymienna, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Dzięki różnorodności tęgości oferowanych przez ATLAS®, klienci Grupy RENEX mogą znaleźć obuwie spełniające ich indywidualne oczekiwania, niezależnie od kształtu i szerokości stopy. Grupa RENEX, mając na uwadze potrzeby swoich klientów, dba o dostępność butów roboczych ATLAS®. Grupa RENEX zapewnia sprawne i terminowe dostarczanie zamówień, maksymalizując zadowolenie klientów z oferowanych usług. Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić do naszej oferty obuwie ochronne marki ATLAS® i wspólnie z nimi kontynuować tradycję oferowania najwyższej jakości produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wsparcie i obsługa klienta 

Obuwie robocze ATLAS oferowane przez Grupę RENEX jest dostępne w sklepie internetowym, pod adresem sklep.renex.pl. Klienci mogą wygodnie przeglądać i zamawiać produkty online, dostosowane do swoich potrzeb. Ponadto Grupa RENEX dbając o wysoką jakość obsługi, udziela wsparcia poprzez konsultacje z doświadczonymi doradcami techniczno-handlowymi, którzy pomagają klientom bezpośrednio na miejscu w wyborze produktu dopasowanego do specyfiki ich procesów produkcyjnych.    

Warto dodać, że przedstawiciele handlowi Grupy RENEX posiadając próbki mogą zaproponować kompleksową obsługę – od zdiagnozowania problemu do jego rozwiązania. Dostępność próbek oraz możliwość osobistego zaprezentowania oferty, to standard Grupy RENEX, który znacznie ułatwia klientom podjąć właściwą decyzję i zwiększyć satysfakcję z zakupów.