Grupa RENEX poinformowała o włączeniu się w akcję na rzecz dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych we Włocławku.

W ramach akcji, do specjalnego pojemnika w kształcie serca ustawionego przy Szkole Podstawowej numer 2 we Włocławku zbierane będą nakrętki od napojów. Zyski pozyskane ze sprzedaży zebranych surowców zostaną przeznaczone na dofinansowanie działalności dwóch Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: Maluch i Calineczka, w szczególności na wyposażenie, wycieczki i wyjazdy wakacyjne oraz sprzęt i zabiegi rehabilitacyjne.

„Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc najmłodszym. Tym bardziej że ten szczytny cel można teraz realizować poprzez proste wrzucanie nakrętek do specjalnych pojemników. Co nas bardzo cieszy, już teraz widzimy jak wielu włocławian pomaga i chce pomagać w tego typu lokalnych i szczytnych inicjatywach. Dla nas, jako Grupy RENEX, działania w tej sferze mają kluczowy charakter”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – Właściciele Grupy RENEX.

W akcję czynnie włączona jest Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku. „Mamy nadzieję, że oprócz tego, że zaangażujemy w to przedsięwzięcie całą naszą społeczność szkolną, również przyłączą się tutaj wszyscy nasi mieszkańcy Włocławka do tej wspaniałej akcji (…)”. Komentowała Dyrektor SzkołyPani Magdalena Lewandowska.

Akcję na rzecz dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Maluch i Calineczka można również wesprzeć wpłacając środki na konto Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dla Naszych Dzieci” przy ul. Sielskiej we Włocławku, o numerze: 32 1230 3389 1111 0010 6487 5580.