Grupa RENEX wzięła udział w Evertiq Expo prezentując ofertę mebli przemysłowych REECO dedykowanych branży elektronicznej.

W dniu 28 października Grupa RENEX zaprezentowała ofertę mebli przemysłowych REECO na Targach Evertiq Expo – siódmej już edycji wydarzenia gromadzącego specjalistów branży elektronicznej.. 


Tegoroczna konferencja – która odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie – objęła serię wykładów w tematyce produkcji i naprawy pakietów elektronicznych oraz strefę targową.


W ramach swojego stoiska Grupa RENEX zaprezentowała Stół Antystatyczny REECO Premium Electric – będący flagową konstrukcją opracowanej i produkowanej przez Grupę linii mebli przemysłowych REECO. Zgodnie z założeniami odwiedzający stoisko korzystając z tej przykładowej konstrukcji mogli zapoznać się z założeniami dotyczącymi całego systemu REECO – modułowości i kompatybilności. Zgodnie z nimi – wszystkie dostarczane na przestrzeni lat elementy są ze sobą zgodne. Pozwala to w pierwszej kolejności na stworzenie ergonomicznych stanowisk pracy, ale również na rozbudowywanie i modyfikowanie ich w późniejszym czasie – wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstwa. 

 

Meble REECO tworzone są na bazie stalowych konstrukcji pokrytych powłokami o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się elektronikę. Obecnie jednak zdobywają one jednak coraz większą popularność również wśród odbiorców z innych gałęzi przemysłu i nauki. Wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania sprawiają, że znajdują one zastosowanie w takich dziedzinach jak produkcja precyzyjna, laboratoria, branża medyczna czy też przemysł 4.0. Marka zdobywa również uznanie na rynkach zagranicznych. Produkty REECO znaleźć można obecnie m.in. w Japonii, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Ekwadorze, Arabii Saudyjskiej oraz szeregu krajów Unii Europejskiej. Poniżej MATERIAŁ VIDEO o produkcji mebli REECO: 

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować odwiedzającym nasz system REECO i jakość wykonania z jakiej jesteśmy bardzo dumni. Produkty REECO tworzymy jako rozwiązania, jakie mają służyć przez długie lata, co można łatwo zobaczyć zapoznając się z nimi osobiście na wydarzeniach takich jak Evertiq Expo.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – Właściciele Grupy RENEX.

W ramach marki REECO Grupa RENEX dostarcza również serię robotów, odzież ESD oraz urządzenia specjalistyczne.

Poza dostarczaniem produktów własnej marki znaczącym elementem działalności Grupy RENEX pozostaje sfera dystrybucyjna. Będąc partnerem takich jak światowych marek jak YAMAHA, SEC, JBC, PACE, INDIUM czy HELLER Grupa dostarcza pełen zakres narzędzi i urządzeń dla branży elektronicznej: od tych drobnych jak topniki, czy rękawiczki antystatyczne przez urządzenia średniej wielkości takie jak stacje lutownicze, czy pochłaniacze oparów po kompletne linie produkcyjne.

Grupa RENEX kładzie również szczególny nacisk na działalność doradczą, badawczą i szkoleniową. W tym celu założyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, gdzie opracowywane są nowe technologie w zakresie automatyzacji robotycznej, prowadzone prezentacje i testy oferowanych urządzeń i linii technologicznych w działaniu. W ramach CENTRUM SZKOLENIOWEGO YAMAHA oraz największego AUTORYZOWANEGO CENTRUM SZKOLENIOWEGO IPC w Europie Środkowo-Wschodniej Grupa dostarcza szerokie spektrum zindywidualizowanych szkoleń z obsługi i programowania robotów oraz ze standardów produkcji i naprawy elektroniki IPC. Grupa przeszkoliła do tej pory ponad 30000 specjalistów z branży elektronicznej. Wszystko to sprawia, że RENEX pozostaje jedyną na polskim rynku firmą oferującą klientom kompleksową obsługę w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych.

Ze względu na oczywiste ograniczenia wynikające z formuły targów cały zakres działalności Grupy RENEX nie mógł zostać zaprezentowany, ale odwiedzający mieli możliwość zapoznać się z ofertą i umówić się na spotkanie z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX we własnej siedzibie bądź w CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWYM RENEX.

RENEX – kompleksowe wsparcie przemysłu elektronicznego