Grupa RENEX zapowiada swój udział w Targach Evertiq EXPO w Warszawie w dniach 27 listopada i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko – numer 61.

Na nadchodzących Targach Evertiq Expo w Warszawie Grupa RENEX zaprezentuje swoją kompleksową ofertę skierowaną do branży produkcji i naprawy elektroniki, w tym zakres jej własnej marki REECO, oraz ofertę marki Indium.

Na stoisku odwiedzający będą mogli zapoznać się z flagowym produktem marki – Stołem Antystatycznym Premium Electric, o wysokości blatu regulowanej elektrycznie. Na jego przykładzie odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznania się z możliwościami tworzenia przestrzeni pracy z użyciem szerokiego spektrum elementów wchodzących w zakres modułowego systemu mebli REECO.  Ta linia specjalistycznych mebli przemysłowych została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Produkty tej linii oparte są o stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych, co sprawia, że mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się zaawansowaną elektronikę.

Na Targach zostanie zaprezentowana modułowość i kompatybilność Mebli REECO – cechy pozwalające na tworzenie ergonomicznych przestrzeni pracy, które redukują ryzyko schorzeń zawodowych i zwiększają wydajność procesu. Ponadto dzięki tym cechom oraz utrzymywanej na przestrzeni lat spójnej jakości i dostępności oferty użytkownicy mają możliwość płynnego rozbudowywania i modyfikowania swoich przestrzeni pracy.

Grupa RENEX kładzie duży nacisk na działalność doradczą, szkoleniową i badawczą mającą na celu wspieranie rozwoju jej partnerów z wielu branż. Z tego względu na stoisku RENEX, oprócz możliwości zapoznania się z ofertą urządzeń i wyposażenia z oferty RENEX będzie również możliwość skonsultowania problemów produkcyjnych ze specjalistami CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX oraz z zaproszonym przedstawicielem Indium Corporation – amerykańskiego potentata w zakresie m.in. past lutowniczych niewymagających czyszczenia (no-clean) i zmywalnych wodą oraz topników.

W standardowej ofercie tego partnera Grupy RENEX znajduje się obecnie ponad 220 rodzajów spoiw i topników o różnych składach chemicznych do szerokiego spektrum zastosowań. Założona w 1934 roku w Stanach Zjednoczonych Indium Corporation jest dziś podmiotem międzynarodowym, opracowującym najnowocześniejsze technologie i materiały pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości nadruku, wysokowydajne – opracowane ściśle dla realizacji potrzeb współczesnych linii produkcji elektroniki.

Zainteresowanych zapraszamy na stoisko RENEX – REECO nr 61 oraz do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl